Individuálne návštevy

Náš aktuálny mesačný rozvrh programov vám umožní orientáciu v podujatiach, ponúkaných predovšetkým v termínoch: streda (dve v mesiaci), štvrtok a sobota. Iba niektoré druhy podujatí sú umiestňované aj v ostatné dni v týždni. Všetky termíny v tejto časti nášho návštevného kalendára sú vyhradené pre návštevy jednotlivcov, nie organizovaných skupín.

Počas pracovných dní v období prázdnin operatívne umožňujeme vstup verejnosti aj v ďalších v termínoch, ktoré nájdete zverejnené na – Rezervačný kalendár. Tieto termíny nie sú zahrnuté v aktuálnom Programe pre verejnosť.
VSTUPNÉ: V tomto prípade ak ponúkame účasť na detskom programe, cena vstupenky je v zverejnenom termíne 1 €, mimo zverejnený termín 2 €, minimálne však 10 € za predstavenie.
Ak v takýchto dňoch ponúkame program pre dospelých, cena vstupenky je uvedená spolu s titulom daného programu.

Dovoľujeme si vás ešte upozorniť na:

 • jednotnú výšku vstupného - zľavy zo vstupného priznávame iba v prípade skupinových návštev
 • hotovostnú formu úhrady vstupného
 • rezerváciu vstupeniek na podujatie - je možná, ale nie nevyhnutná
 • Pobyt vo hviezdnej sále môže u niektorých osôb ale predovšetkým u detí do troch rokov vyvolávať negatívne reakcie. V záujme zachovania nerušeného priebehu našich podujatí prosíme predovšetkým rodičov, aby prítomnosť malých ratolestí na podujatiach tohto druhu zodpovedne zvažovali.

  Pre prebiehajúce rekonštrukčné stavebné práce sú z ponúkaných termínov vylúčené stredy (verejné pozorovania).

  Oznámenie o zastavení prevádzky


  Dátum Deň Čas Názov podujatia Informácie o podujatí Vstupné

   
  Január

  11.1. (štvrtok) 18:00 HUDBA POD HVIEZDNOU OBLOHOU
  John Williams
  Hudba z filmov Hviezdne vojny, Jurský park, Sám doma, Zachráňte vojaka Ryana atď. pod umelou hviezdnou oblohou. Program vhodný pre stredoškolákov a dospelých. (2 €)

  13.1. (sobota) 11:00 Ariadnina čelenka Rozprávka v planetáriu pre najmenších školákov, spracovaná podľa gréckej báje o súhvezdí Severná koruna. (1 €)

  18.1. (štvrtok) 18:00 HUDBA POD HVIEZDNOU OBLOHOU
  ABBA
  Najznámejšie hity populárnej švédskej popovej skupiny 70. rokov minulého storočia pod umelou hviezdnou oblohou planetária.
  Uvádza: PaedDr. Juraj Humeňanský
  (2 €)

  Oznámenie o zastavení prevádzky